Pakket Rijnhaven

 87,25

  • Handgeschreven kaartje
    De tekst (max. 100 tekens) kan in het vak worden getypt. Voor het toevoegen van een kaartje wordt €1,95 in rekening gebracht. 

  • *Jam smaak

    Reset options
Artikelnummer: Centraal Station: 55-geit-010wit-dille190-kaasbol-plankje-haven-granaatappel/munt-tawny750-1 Categorieën: , ,

Vol van smaak, recht uit de stad. Dit is een Rotterdams borrelpakket met pit. Met twee schuitjes De Rotterdamsche Oude (36 en 55 weken), kaasbollen, pindakaas, noten, jam en een pittige mosterd-dille dip heb je alles voor een stevige borrelplank. Daarbij een glas Patrijspoort wit, twee 010 biertjes, een scheut olijfolie, een tikje sterke drank en een fles sap voor balans. Rijnhaven is een pakket vol karakter – stoer, eerlijk en precies zoals Rotterdam bedoeld is. Dit pakket is een origineel cadeau, verpakt in onze unieke De Rotterdamsche Oude verpakking en bestaat uit:

  • De Rotterdamsche Oude Rode Appelsap 750 ml Op 88 km van de Red Apple in Rotterdam is deze rode appelsap ambachtelijk gemaakt van roodvlezige appels, zonder toevoegingen. Zo hoort sap te proeven.
  • Schuitje De Rotterdamsche Oude 36 weken De Rotterdamsche Oude 36 weken is 36 weken gerijpt op houten planken. De kaas is vol en romig en heeft lichte kristalvorming die een knispertje in de mond veroorzaakt. De 36 weken kaas heeft een subtiel notig aroma en een klein zoetje.  Heerlijk  voor op brood, je burger of op een kaasplankje.
  • Schuitje De Rotterdamsche Oude 55 weken Dit is onze kampioen: De Rotterdamsche Oude 55 weken gerijpt is bij de Gouda Cheese Awards 2020 bekroond met goud en draagt nu het predicaat ‘lekkerste oude Goudse kaas van Nederland’. Eerder werd deze kaas ook al met goud bekroond tijdens het wereldkampioenschap kaas in Wisconsin. Je kunt een uitgesproken en robuuste smaak verwachten bij deze 55 weken gerijpte kaas.
  • De Rotterdamsche Oude kaasbollen – Knapperig, kazig en gevaarlijk lekker. Voor je het weet is de zak leeg. Gemaakt met échte De Rotterdamsche Oude, dus smaak zit wel goed.
  • De Rotterdamsche Oude Mosterd-dille dip (45ml) – De Rotterdamsche Oude mosterd-dille dip is de ultieme kaasbegeleider. Deze mosterd-dille dip is heerlijk om blokjes De Rotterdamsche Oude in te dippen bij de borrel, maar is ook een geweldige toevoeging aan zalm of beenham. En wat dacht je van een bitterbal met echte De Rotterdamsche Oude mosterd-dille dip?
  • Studenten Haver – Een mix van ongezouten noten en gedroogde vruchten. Lekker, gezond én ideaal naast een blok oude kaas. Perfect om door te snacken — of een beetje te doen alsof je verstandig bezig bent.
  • De Rotterdamsche Oude Patrijspoort WitFris, soepel en met uitzicht op de Maas. Patrijspoort Wit is een lichte, toegankelijke wijn met een levendige smaak en een zacht fruitige afdronk. Ideaal bij een blok De Rotterdamsche Oude, een frisse salade of gewoon op een zonnig moment. Een echte doorkijk naar Rotterdams genieten — helder, eerlijk en vol smaak.
  • 2x 010-Bier – Ons Rotterdamsche Oude bier is speciaal gebrouwen hem te combineren met De Rotterdamsche Oude kaas. Recht voor z’n raap en altijd dorstlessend. Twee stuks, want één is geen. Perfect bij een blokje kaas of gewoon om even te proosten op de stad. Dit Rotterdamsch blond bier is gemaakt van de zuiverste grondstoffen. Neem de tijd. Geniet ervan.
  • De Rotterdamsche Oude Pindakaas – De Rotterdamsche Oude Pindakaas is gemaakt zonder flauwekul. Alleen in de naam zit kaas. Verder nul toevoegingen.
  • De Rotterdamsche Oude Jam (naar keuze) – Of je nu gaat voor cranberry-braam, appel-peer met Calvados, granaatappel-rode bes met munt of de klassieker vijgen — elke 010 Jam brengt karakter op je kaasplank. Zoet, fris of met een tikje lef, maar altijd vol smaak. Perfect bij De Rotterdamsche Oude, op een broodje of gewoon uit pure zin in iets lekkers. 010 Jam: Rotterdams, verrassend en altijd goed.
  • Sterke drank 200ml (Rumlikorette) – Een sterk verhaal? Zeker weten, maar dit keer écht waar. In de jaren ’90 ontstond in De Kuip het idee voor De Rotterdamsche Oude, en deze Rumlikorette is daar een eerbetoon aan. Geselecteerd door Dick Schumacher van De Weypoort om perfect te combineren met onze kaas. Vol, zoet en met pit – net als Rotterdam zelf.
  • 010 Olijfolie – Zacht, fris en vol karakter. Deze olijfolie geeft elk gerecht net dat beetje extra. Lekker over de salade, een stukje brood of gewoon op de borrelplank. Simpel, eerlijk en retelekker.

Op zoek naar een ander geschenk? Bekijk hier ons complete aanbod De Rotterdamsche Oude pakketten.

Eet de Rotterdamsche Oude op kamertemperatuur. Dan is het zuivel smeuïg en de smaak vol. Drink onze port en wijn daarentegen iets gekoeld op een graad of twaal.